Forum OCHOTNICY.PL Strona Główna OCHOTNICY.PL
FORUM MIESZKAŃCÓW OCHOTY
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód sprowadzany z Niemiec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OCHOTNICY.PL Strona Główna -> Rozmowy niekontrolowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dafi
Bywam


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 12

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 22:35    Temat postu: Samochód sprowadzany z Niemiec Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowany zakupem samochodu sprowadzanego od naszych zachodnich sąsiadów. Cena jest naprawdę atrakcyjna, auto zadbane. Przerażają mnie jednak trochę formalności, słyszałem że wszystko trwa dłużej niż standardowa rejestracja pojazdu i do tego pojawiają się koszty. Jak to w praktyce wygląda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 26, 2021 22:35    Temat postu:

Powrót do góry
delta
Bywam


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 10

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będziesz musiał zrobić przegląd rejestracyjny. Kolejne przeglądy natomiast już standardowo, czyli co roku. Kwestię tę masz w razie czego opisaną na stronie http://www.skp.dyszkiewicz.pl/ile-trwa-przeglad-rejestracyjny-samochodu.html . Zorientuj się też koniecznie przed sprowadzeniem auta czy niczego nie brakuje w dokumentacji, bo jeśli tak się zdarzy, będziesz miał kłopot kiedy wybierzesz się do wydziału komunikacji. Co do kosztów": one nie są wyższe niż w przypadku nabycia samochodu w Polsce. Jedynie za przegląd przyjdzie Ci dodatkowo zapłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flora
Bywam


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nawet gotowe możecie znaleźć takie darmowe ogłoszenia warszawa przykładowo na serwisie pokato.pl. Tam znajdziecie praktycznie wszelkiego typu oferty i to z najróżniejszych kategorii, także jakby co możecie się przyjrzeć temu serwisowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajkin
Bywam


Dołączył: 19 Paź 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można tak oczywiście taniej kupić auto, no ale trzeba mieć kogoś sprawdzonego do pomocy. Zaoszczędzone pieniądze możecie zainwestować w różne akcesoria samochodowe. Ja kupowałam tak odtwarzacz cd yamaha, nie wyszło w sumie drogo a sprawdza się ten świetnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 19, 2021 17:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OCHOTNICY.PL Strona Główna -> Rozmowy niekontrolowane Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

OCHOTNICY.PL  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group